Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie? Tutaj na pewno znajdziesz odpowiedź.

Co to jest TABLICA.glogow.pl ?

Projekt TABLICA.glogow.pl powstał w odpowiedzi na ciągle drożejące usługi na rynku reklamowym. Dla wielu firm koszta zaprojektowania, wydruku i kolportażu materiałów reklamowych są zwyczajnie za wysokie. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie miejsce, w którym w prosty i szybki sposób będziesz mógł/mogła przypiąć swoje ulotki reklamowe oraz zobaczyć reklamy innych firm i osób prywatnych. W znaczący sposób pozwoli Ci to obniżyć koszta za reklamę. Dowiedz się więcej o naszym projekcie.

Jak to działa ?

Zasada działania naszego projektu  TABLICA.glogow.pl została przedstawiona w 4 krótkich krokach na tej podstronie.

Ile to kosztuje ?

Twoją pierwszą ulotkę przypniesz na TABLICA.glogow.pl zupełnie ZA DARMO na okres aż 3 miesięcy! Po tym czasie możesz skorzystać z zakupienia jednej z 5 subskrypcji. Wszystkie dostępne są w naszym cenniku.

Naprawdę mogę zaoszczędzić aż 870 zł ?

TABLICA.glogow.pl w znaczący sposób pozwoli Ci to obniżyć koszta za reklamę. Oszczędności sięgają nawet kwoty 870 zł! Postaraliśmy się przedstawić to w tym zestawieniu.

W jaki sposób mogę opłacić subskrypcje ?

Swoją subskrypcję można opłacić poprzez system bezpiecznych przelewów internetowych PayU lub standardowy przelew bankowy. Czas księgowania zależny jest od banku, spod którego został dokonany przelew.

Jak można się z Wami skontaktować ?

To bardzo proste! Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdzie w zakładce KONTAKT. Pamiętaj, że kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 18.00 natomiast na e-mail odpowiadamy cały czas. Doskonałym sposobem kontaktu z nami jest czat dostępny na stronie TABLICA.glogow.pl w prawym dolnym rogu. Gdy jest on nieaktywny można skorzystać z formularza.

Czy istnieje możliwość uruchomienia TABLICY w swoim mieście ?

Oczywiście! Jeśli jesteś zainteresowany/ana podjęciem z Nami współpracy i uruchomieniem TABLICY w swoim mieście napisz do nas na adres: kontakt@TABLICA.glogow.pl lub skorzystaj z formularza w zakładce WSPÓŁPRACA.